Obwód III

DZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ – OBWÓD III UDZIELA POMOCY W FORMIE:

1. ŚWIADCZEŃ PIENIĘŻNYCH:
– zasiłek stały,
– zasiłek okresowy zasiłek celowy i specjalny zasiłek celowy,
– świadczenie pieniężne na sporządzenie ciepłego posiłku w ramach programu rządowego „Posiłek w szkole i w domu”.

2. ŚWIADCZEŃ NIEPIENIĘŻNYCH:
– praca socjalna,
– składki na ubezpieczenie zdrowotne,
– pomoc rzeczowa,
– sprawienie pogrzebu,
– posiłek,
– obiady w placówkach oświatowych,
– niezbędne ubranie.

Kontakt:
Kierownik obwodu – mgr Marzena Bieniek
ul. Gwarków 24, 41-400 Mysłowice
tel. (32) 317-36-14

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej – Koordynator Obwodu III – Barbara Staniczek
ul. Świerczyny 1, 41-400 Mysłowice
tel. (32) 317-44-76

Godziny urzędowania:
Poniedziałek 7:30 – 17:00
Wtorek – Czwartek 7:30 – 15:30
Piątek 7:30 – 14:00
Punkt terenowy pracowników socjalnych Obwodu III- Mysłowice ul. Świerczyny 1
nr telefonu: (32) 317-44-75, (32) 317-44-76
Pracownik Nr telefon
Iwona Babiuch 512 375 463
Barbara Grotkowska- Milej 512 376 018
Wiktoria Kocjan 789 114 051
Beata Płotnicka- Podsiadło 514 825 649
Daria Motaj 501 396 987
Pracownicy socjalni przyjmują w godzinach:
Poniedziałek 14:00 – 16:00
Wtorek – Piątek 8:00 – 10:00
Wykaz Ulic:

Ulica

Pracownik

Bławatków

Iwona Babiuch

Brzęczkowicka

Iwona Babiuch

Dziewanny

Iwona Babiuch

Oświęcimska nr nieparzyste

Iwona Babiuch

Ks.Kardynała Augusta Hlonda

Iwona Babiuch

Franciszka Kawy

Iwona Babiuch

Kolejki Konnej

Iwona Babiuch

Kolejowa

Iwona Babiuch

Wojciecha Korfantego

Iwona Babiuch

Miła

Iwona Babiuch

Nad Przemszą

Iwona Babiuch

Ks. Jana Nygi

Iwona Babiuch

Podgórska

Iwona Babiuch

Polna

Iwona Babiuch

Rumiankowa

Iwona Babiuch

Skośna

Iwona Babiuch

Saperów Śląskich

Iwona Babiuch

Bernarda Wały

Iwona Babiuch

Wiśniowa

Iwona Babiuch

Zielona

Iwona Babiuch

Żytnia

Iwona Babiuch

Stefana Stoińskiego

Iwona Babiuch

Generała Jerzego Ziętka

Iwona Babiuch

Andrzeja Mielęckiego

Iwona Babiuch

Rzeczna

Barbara Grotkowska- Milej

Portowa

Barbara Grotkowska- Milej

Krótka

Barbara Grotkowska- Milej

Janusza Korczaka

Barbara Grotkowska- Milej

Józefa Kani

Barbara Grotkowska- Milej

Bartosza Głowackiego

Barbara Grotkowska- Milej

Emila Caspariego

Barbara Grotkowska- Milej

Promenada

Barbara Grotkowska- Milej

Stadionowa

Barbara Grotkowska- Milej

Jana Sułkowskiego

Barbara Grotkowska- Milej

Stefana Żeromskiego

Barbara Grotkowska- Milej

Robotnicz bez 21

Barbara Grotkowska- Milej

Robotnicza 21

Aleksandra Witczak

Słupecka

Aleksandra Witczak

Wysockiego

Aleksandra Witczak

Górnicza

Aleksandra Witczak

Boczna

Anna Adamczyk

Brzezińska

Anna Adamczyk

Brzozowa

Anna Adamczyk

Chrzanowska

Anna Adamczyk

Cmentarna

Anna Adamczyk

Konstantego Damrota

Anna Adamczyk

Dębowa

Anna Adamczyk

Dworcowa

Anna Adamczyk

Fabryczna

Anna Adamczyk

Wojciecha Hetmańskiego

Anna Adamczyk

Jagodowa

Anna Adamczyk

Jaśminowa

Anna Adamczyk

Kasztanowa

Anna Adamczyk

Kościelna

Anna Adamczyk

Ks. Jana Kudery

Anna Adamczyk

Karola Miarki

Anna Adamczyk

Leśna 1- 65a

Anna Adamczyk

Malinowa

Anna Adamczyk

Oświęcimska nr parzyste

Anna Adamczyk

Elizy Orzeszkowej

Anna Adamczyk

Piaskowa

Anna Adamczyk

Mikołaja Reja

Anna Adamczyk

Różana

Anna Adamczyk

Starowiejska

Anna Adamczyk

Szkolna

Anna Adamczyk

Topolowa

Anna Adamczyk

Transportowców

Anna Adamczyk

Tulipanów

Anna Adamczyk

Wodna

Anna Adamczyk

Wrzosowa

Anna Adamczyk

11-go Listopada

Beata Płotnicka-Podsiadło

3-go Maja

Beata Płotnicka-Podsiadło

Aleja Spacerowa

Beata Płotnicka-Podsiadło

Adama Asnyka

Beata Płotnicka-Podsiadło

Jana Dzierżonia

Beata Płotnicka-Podsiadło

Gościnna

Beata Płotnicka-Podsiadło

Graniczna

Beata Płotnicka-Podsiadło

Harcerzy Śląskich

Beata Płotnicka-Podsiadło

Jedności

Beata Płotnicka-Podsiadło

Jana Kasprowicza

Beata Płotnicka-Podsiadło

Kopalniana

Beata Płotnicka-Podsiadło

Krasowska

Beata Płotnicka-Podsiadło

Kręta

Beata Płotnicka-Podsiadło

Kryształowa

Beata Płotnicka-Podsiadło

Krzywa

Beata Płotnicka-Podsiadło

Kornela Makuszyńskiego

Beata Płotnicka-Podsiadło

Morgowska

Beata Płotnicka-Podsiadło

Murckowska

Beata Płotnicka-Podsiadło

Cypriana Kamila Norwida

Beata Płotnicka-Podsiadło

Obrońców Westerplatte

Beata Płotnicka-Podsiadło

Ogrodowa

Beata Płotnicka-Podsiadło

Edmunda Osmańczyka

Beata Płotnicka-Podsiadło

Piastów Śląskich

Beata Płotnicka-Podsiadło

Pocztowa

Beata Płotnicka-Podsiadło

Pogodna

Beata Płotnicka-Podsiadło

Walentego Roździeńskiego

Beata Płotnicka-Podsiadło

Stefanii Sempołowskiej

Beata Płotnicka-Podsiadło

Słoneczna

Beata Płotnicka-Podsiadło

Sportowa

Beata Płotnicka-Podsiadło

Storczyków

Beata Płotnicka-Podsiadło

Romualda Traugutta

Beata Płotnicka-Podsiadło

Wiosny Ludów

Beata Płotnicka-Podsiadło

Zacisze

Beata Płotnicka-Podsiadło

Ludwika Zamenhoffa

Beata Płotnicka-Podsiadło

Jana Kasprowicza

Beata Płotnicka-Podsiadło

Piastów Śląskich

Beata Płotnicka-Podsiadło

Brzozowa

Beata Płotnicka-Podsiadło

Cicha

Beata Płotnicka-Podsiadło

Ofiar Września

Beata Płotnicka-Podsiadło

Ptasia

Beata Płotnicka-Podsiadło

Bronisława Pukowca

Beata Płotnicka-Podsiadło

Henryka Sienkiewicza

Beata Płotnicka-Podsiadło

Słoneczne Wzgórze

Beata Płotnicka-Podsiadło

Krzysztofa Baczyńskiego

Beata Płotnicka-Podsiadło

Adolfa Dygasińskiego

Beata Płotnicka-Podsiadło

Graniczna

Beata Płotnicka-Podsiadło

Tadeusza Hołuja

Beata Płotnicka-Podsiadło

Jarosława Iwaszkiewicza

Beata Płotnicka-Podsiadło

Jana Kochanowskiego

Beata Płotnicka-Podsiadło

Tadeusza Kotarbińskiego

Beata Płotnicka-Podsiadło

Marii Kownackiej

Beata Płotnicka-Podsiadło

Leśna od 65 do końca Ofiar Września

Beata Płotnicka-Podsiadło

Bronisława Pukowca

Beata Płotnicka-Podsiadło

Równoległa

Beata Płotnicka-Podsiadło

Henryka Sienkiewicza

Beata Płotnicka-Podsiadło

Ewy Szelburg

Beata Płotnicka-Podsiadło

Melchiora Wankowicza

Beata Płotnicka-Podsiadło

Józefa Wybickiego

Beata Płotnicka-Podsiadło

Emila Zegładowicza

Beata Płotnicka-Podsiadło

Akacjowa

Agnieszka Konieczny

Białobrzeska

Agnieszka Konieczny

Arki Bożka

Agnieszka Konieczny

Władysława Broniewskiego

Agnieszka Konieczny

Jerzego Chromiuka

Agnieszka Konieczny

Marii Curie-Skłodowskiej

Agnieszka Konieczny

Dolna

Agnieszka Konieczny

Adama Dziubka

Agnieszka Konieczny

Heleny i Józefa Fików

Agnieszka Konieczny

Jurija Gagarina

Agnieszka Konieczny

Hiacyntów

Agnieszka Konieczny

Hutnicza

Agnieszka Konieczny

Imielińska

Agnieszka Konieczny

Jesionowa

Agnieszka Konieczny

Józefa Kokota

Agnieszka Konieczny

Mikołaja Kopernika

Agnieszka Konieczny

Kosztowska

Agnieszka Konieczny

Anieli Krzywoń

Agnieszka Konieczny

Walentego Kubicy

Agnieszka Konieczny

Juliusza Ligonia

Agnieszka Konieczny

Migdałowa

Agnieszka Konieczny

Niepodległości

Agnieszka Konieczny

Orzechowa

Agnieszka Konieczny

Ignacego Paderewskiego

Agnieszka Konieczny

Władysława Pochmary

Agnieszka Konieczny

Józefa Rymera

Agnieszka Konieczny

Wita Stwosza

Agnieszka Konieczny

ks. Józefa Szafranka

Agnieszka Konieczny

Dąbrówki

Agnieszka Konieczny

Marii Konopnickiej

Agnieszka Konieczny

Franciszka Kościelniaka

Agnieszka Konieczny

Miodowa

Agnieszka Konieczny

Orła Białego

Agnieszka Konieczny

Plebiscytowa

Agnieszka Konieczny

PCK

Agnieszka Konieczny

Ptasia

Agnieszka Konieczny

Ziołowa

Agnieszka Konieczny

Batalionów Chłopskich

Agnieszka Konieczny

Józefa Bema

Agnieszka Konieczny

Długa

Agnieszka Konieczny

Ignacego Łukasiewicza

Agnieszka Konieczny

Zofii Nałkowskiej

Agnieszka Konieczny

Poprzeczna

Agnieszka Konieczny

Sikorek

Agnieszka Konieczny

Skowronków

Agnieszka Konieczny

Słowików

Agnieszka Konieczny

Szpaków

Agnieszka Konieczny

Wincentego Witaosa

Agnieszka Konieczny

Zachęty

Agnieszka Konieczny

Laryska

Agnieszka Konieczny