Obwód III

Kontakt:
Kierownik obwodu – mgr Marzena Bieniek
ul. Gwarków 24, 41-400 Mysłowice
tel. (32) 317-36-14

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej – Koordynator Obwodu III – Barbara Staniczek
ul. Świerczyny 1, 41-400 Mysłowice
tel. (32) 317-44-76

Godziny urzędowania:
Poniedziałek 7:30 – 17:00
Wtorek – Czwartek 7:30 – 15:30
Piątek 7:30 – 14:00
Punkt terenowy pracowników socjalnych Obwodu III- Mysłowice ul. Świerczyny 1
nr telefonu: (32) 317-44-75, (32) 317-44-76
Pracownik Nr telefon
Anna Adamczyk 797 490 940
Iwona Babiuch 512 375 463
Barbara Grotkowska- Milej 512 376 018
Agnieszka Konieczny 789 114 051
Beata Płotnicka- Podsiadło 514 825 649
Aleksandra Witczak 512 376 059
Pracownicy socjalni przyjmują w godzinach:
Poniedziałek 14:00 – 16:00
Wtorek – Piątek 8:00 – 10:00
Wykaz Ulic:
UlicaPracownik
BławatkówIwona Babiuch
BrzęczkowickaIwona Babiuch
DziewannyIwona Babiuch
Oświęcimska 9Iwona Babiuch
Ks.Kardynała Augusta HlondaIwona Babiuch
Franciszka KawyIwona Babiuch
Kolejki KonnejIwona Babiuch
KolejowaIwona Babiuch
Wojciecha KorfantegoIwona Babiuch
MiłaIwona Babiuch
Nad PrzemsząIwona Babiuch
Ks. Jana NygiIwona Babiuch
PodgórskaIwona Babiuch
PolnaIwona Babiuch
RumiankowaIwona Babiuch
Saperów ŚląskichIwona Babiuch
Bernarda WałyIwona Babiuch
WiśniowaIwona Babiuch
ZielonaIwona Babiuch
ŻytniaIwona Babiuch
Stefana StoińskiegoIwona Babiuch
Generała Jerzego ZiętkaIwona Babiuch
Andrzeja MielęckiegoIwona Babiuch
RzecznaBarbara Grotkowska- Milej
PortowaBarbara Grotkowska- Milej
Oświęcimska bez 9Barbara Grotkowska- Milej
KrótkaBarbara Grotkowska- Milej
Janusza KorczakaBarbara Grotkowska- Milej
Józefa KaniBarbara Grotkowska- Milej
Bartosza GłowackiegoBarbara Grotkowska- Milej
Emila CaspariegoBarbara Grotkowska- Milej
PromenadaBarbara Grotkowska- Milej
SkośnaBarbara Grotkowska- Milej
StadionowaBarbara Grotkowska- Milej
Jana SułkowskiegoBarbara Grotkowska- Milej
Stefana ŻeromskiegoBarbara Grotkowska- Milej
Karola MiarkiBarbara Grotkowska- Milej
Robotnicz bez 21Barbara Grotkowska- Milej
Robotnicza 21Aleksandra Witczak
SłupeckaAleksandra Witczak
WysockiegoAleksandra Witczak
GórniczaAleksandra Witczak
BocznaAnna Adamczyk
BrzezińskaAnna Adamczyk
BrzozowaAnna Adamczyk
ChrzanowskaAnna Adamczyk
CmentarnaAnna Adamczyk
Konstantego DamrotaAnna Adamczyk
DębowaAnna Adamczyk
DworcowaAnna Adamczyk
FabrycznaAnna Adamczyk
Wojciecha HetmańskiegoAnna Adamczyk
JagodowaAnna Adamczyk
JaśminowaAnna Adamczyk
KasztanowaAnna Adamczyk
KościelnaAnna Adamczyk
Ks. Jana KuderyAnna Adamczyk
Leśna 1- 65aAnna Adamczyk
MalinowaAnna Adamczyk
Elizy OrzeszkowejAnna Adamczyk
PiaskowaAnna Adamczyk
Mikołaja RejaAnna Adamczyk
RóżanaAnna Adamczyk
StarowiejskaAnna Adamczyk
SzkolnaAnna Adamczyk
TopolowaAnna Adamczyk
TransportowcówAnna Adamczyk
TulipanówAnna Adamczyk
WodnaAnna Adamczyk
WrzosowaAnna Adamczyk
11-go ListopadaBeate Płotnicka-Podsiadło
3-go MajaBeata Płotnicka-Podsiadło
Aleja SpacerowaBeata Płotnicka-Podsiadło
Adama AsnykaBeata Płotnicka-Podsiadło
Jana DzierżoniaBeata Płotnicka-Podsiadło
GościnnaBeata Płotnicka-Podsiadło
GranicznaBeata Płotnicka-Podsiadło
Harcerzy ŚląskichBeata Płotnicka-Podsiadło
JednościBeata Płotnicka-Podsiadło
Jana KasprowiczaBeata Płotnicka-Podsiadło
KopalnianaBeata Płotnicka-Podsiadło
KrasowskaBeata Płotnicka-Podsiadło
KrętaBeata Płotnicka-Podsiadło
KryształowaBeata Płotnicka-Podsiadło
KrzywaBeata Płotnicka-Podsiadło
Kornela MakuszyńskiegoBeata Płotnicka-Podsiadło
MorgowskaBeata Płotnicka-Podsiadło
MurckowskaBeata Płotnicka-Podsiadło
Cypriana Kamila NorwidaBeata Płotnicka-Podsiadło
Obrońców WesterplatteBeata Płotnicka-Podsiadło
OgrodowaBeata Płotnicka-Podsiadło
Edmunda OsmańczykaBeata Płotnicka-Podsiadło
Piastów ŚląskichBeata Płotnicka-Podsiadło
PocztowaBeata Płotnicka-Podsiadło
PogodnaBeata Płotnicka-Podsiadło
Walentego RoździeńskiegoBeata Płotnicka-Podsiadło
Stefanii SempołowskiejBeata Płotnicka-Podsiadło
SłonecznaBeata Płotnicka-Podsiadło
SportowaBeata Płotnicka-Podsiadło
StorczykówBeata Płotnicka-Podsiadło
Romualda TrauguttaBeata Płotnicka-Podsiadło
Wiosny LudówBeata Płotnicka-Podsiadło
ZaciszeBeata Płotnicka-Podsiadło
Ludwika ZamenhoffaBeata Płotnicka-Podsiadło
Jana KasprowiczaBeata Płotnicka-Podsiadło
Piastów ŚląskichBeata Płotnicka-Podsiadło
BrzozowaBeata Płotnicka-Podsiadło
CichaBeata Płotnicka-Podsiadło
Ofiar WrześniaBeata Płotnicka-Podsiadło
PtasiaBeata Płotnicka-Podsiadło
Bronisława PukowcaBeata Płotnicka-Podsiadło
Henryka SienkiewiczaBeata Płotnicka-Podsiadło
Słoneczne WzgórzeBeata Płotnicka-Podsiadło
Krzysztofa BaczyńskiegoBeata Płotnicka-Podsiadło
Adolfa DygasińskiegoBeata Płotnicka-Podsiadło
GranicznaBeata Płotnicka-Podsiadło
Tadeusza HołujaBeata Płotnicka-Podsiadło
Jarosława IwaszkiewiczaBeata Płotnicka-Podsiadło
Jana KochanowskiegoBeata Płotnicka-Podsiadło
Tadeusza KotarbińskiegoBeata Płotnicka-Podsiadło
Marii KownackiejBeata Płotnicka-Podsiadło
Leśna od 65 do końca Ofiar WrześniaBeata Płotnicka-Podsiadło
Bronisława PukowcaBeata Płotnicka-Podsiadło
RównoległaBeata Płotnicka-Podsiadło
Henryka SienkiewiczaBeata Płotnicka-Podsiadło
Ewy SzelburgBeata Płotnicka-Podsiadło
Melchiora WankowiczaBeata Płotnicka-Podsiadło
Józefa WybickiegoBeata Płotnicka-Podsiadło
Emila ZegładowiczaBeata Płotnicka-Podsiadło
AkacjowaAgnieszka Konieczny
BiałobrzeskaAgnieszka Konieczny
Arki BożkaAgnieszka Konieczny
Władysława BroniewskiegoAgnieszka Konieczny
Jerzego ChromiukaAgnieszka Konieczny
Marii Curie-SkłodowskiejAgnieszka Konieczny
DolnaAgnieszka Konieczny
Adama DziubkaAgnieszka Konieczny
Heleny i Józefa FikówAgnieszka Konieczny
Jurija GagarinaAgnieszka Konieczny
HiacyntówAgnieszka Konieczny
HutniczaAgnieszka Konieczny
ImielińskaAgnieszka Konieczny
JesionowaAgnieszka Konieczny
Józefa KokotaAgnieszka Konieczny
Mikołaja KopernikaAgnieszka Konieczny
KosztowskaAgnieszka Konieczny
Anieli KrzywońAgnieszka Konieczny
Walentego KubicyAgnieszka Konieczny
Juliusza LigoniaAgnieszka Konieczny
MigdałowaAgnieszka Konieczny
NiepodległościAgnieszka Konieczny
OrzechowaAgnieszka Konieczny
Ignacego PaderewskiegoAgnieszka Konieczny
Władysława PochmaryAgnieszka Konieczny
Józefa RymeraAgnieszka Konieczny
Wita StwoszaAgnieszka Konieczny
ks. Józefa SzafrankaAgnieszka Konieczny
DąbrówkiAgnieszka Konieczny
Marii KonopnickiejAgnieszka Konieczny
Franciszka KościelniakaAgnieszka Konieczny
MiodowaAgnieszka Konieczny
Orła BiałegoAgnieszka Konieczny
PlebiscytowaAgnieszka Konieczny
PCKAgnieszka Konieczny
PtasiaAgnieszka Konieczny
ZiołowaAgnieszka Konieczny
Batalionów ChłopskichAgnieszka Konieczny
Józefa BemaAgnieszka Konieczny
DługaAgnieszka Konieczny
Ignacego ŁukasiewiczaAgnieszka Konieczny
Zofii NałkowskiejAgnieszka Konieczny
PoprzecznaAgnieszka Konieczny
SikorekAgnieszka Konieczny
SkowronkówAgnieszka Konieczny
SłowikówAgnieszka Konieczny
SzpakówAgnieszka Konieczny
Wincentego WitaosaAgnieszka Konieczny
ZachętyAgnieszka Konieczny
LaryskaAgnieszka Konieczny